Anul acesta sa organizat ca elevii sa faca cadouri pentru cei nevoiasi 12 copii au adus cite ceva de acasa. Astfel s-a economisit bani. Dar sau scumpit preturile de 4 ori dar nu era o problema pentru ei deoarece au economisit mult. Aflati citi lei s-au cheltuit daca au cumparat 5 penare, 6 pachete de creioane si cite 6 iaurturi la pret de 6 lei