r1; benzen + H2SO4---> A
r2: benzen + H2SO4---> B
r3: benzen---------------> C(benzen)
C,u= n,moli benzen r1/ n,total=75/100========> se obtin 75mol A
C,t= n, moli benzen r1+r2/ n,total= 95%=======> se obtin(95-75) moli B
DIN 100 moli total raman netransformati (1oo-75-20)=5mol
nA:nB:nC= 75: 20:5
25: 4: 1