care este prima întrebare?? pentru igiena sălilor de clasă,o școală a investit 110 leipentru obiectele de igienizare.cu 65 de lei s-a cumpărat un aspirator, iar de restul 9 mături.câți lei costă o mătură?
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile și inspiraționale. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, suntem aici pentru a vă ajuta. Ne face plăcere să vă revedem și vă invităm să adăugați site-ul nostru la favorite pentru acces rapid!