Va rog imi trebuie pentru maine!
O ciocolata si o inghetata costa 6 lei.Ciocolata costa cat doua inghetate.Ii ajung irinei cei 19 lei pe careii are sa cumpere 3 ciocolate si 3 inghetate?
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile și inspiraționale. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, suntem aici pentru a vă ajuta. Ne face plăcere să vă revedem și vă invităm să adăugați site-ul nostru la favorite pentru acces rapid!