o gosbodina cumpara pentru fiecare lună a trei kilograme de zahăr 4 kg de făină și două kilograme de orez Câte kilograme de alimente de cumpărat pentru 3 luni va rog dau coroana
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile și inspiraționale. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, suntem aici pentru a vă ajuta. Ne face plăcere să vă revedem și vă invităm să adăugați site-ul nostru la favorite pentru acces rapid!