Patru kilograme de mere si trei kilograme de capsune costa 30 de lei. Doua kilograme de mere si 5 kilograme de capsune costa 36 lei .Cat costa un kilogram de mere si cat costa in kilogram de capsune ? URGENT !!!!!!!!!!!!!!
Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Matematică. Sperăm că informațiile disponibile v-au fost utile și inspiraționale. Dacă aveți întrebări sau aveți nevoie de suport suplimentar, suntem aici pentru a vă ajuta. Ne face plăcere să vă revedem și vă invităm să adăugați site-ul nostru la favorite pentru acces rapid!